2024. gada 24. apr.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Smiltenes novada latviešu valodas un literatūras skolotāju pieredzes apmaiņas brauciens

2023.gada 22.februārī Smiltenes novada latviešu valodas un literatūras skolotāji ciemojās Dāvja Ozoliņa Apes pamatskolā, kur vēroja atsaucīgo kolēģu Ilzes Celenbergas un Sarmītes Apines vadītās stundas.  Dzirkstīja prieks mācīties un mācīt, varēja aizgūt interesantus metodiskos paņēmienus, “garšīgas” stundas recepti. Diena turpinājās ar rakstnieces un dramaturģes Elīnas Zālītes memoriālās mājas apmeklējumu. Savukārt brauciena noslēgumā  – viesošanās Jāņa Lūsēna Ozolu skolā, kur dvēseli atveldzēja dažādu instrumentu skaņas un saruna ar komponistu.

Braucienā piedalījās un ar savu pieredzi dalījās Smiltenes vidusskolas skolotājas Sarmīte Apine un Inese Lipstoka, Blomes pamatskolas skolotāja Dzintra Palma, Grundzāles pamatskolas skolotāja Dace Kalniņa, Raunas pamatskolas skolotājas Olga Plētiena un Inta Paipala, tāpat arī Vija Marija Būda no Palsmanes pamatskolas un Ilze Zilbere no O.Vācieša Gaujienas pamatskolas un Ilvija Biržmane no Smiltenes tehnikuma.

Ilvija Biržmane

Latviešu valodas mācību jomas

koordinatore Smiltenes novadā