2023. gada 1. dec.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Smiltenes novada Jauniešu forums Blomē

27.aprīlī skolas pašpārvaldes pārstāves Nora Mūrniece, Veronika Orehova un Marija Orehova pārstāvēja mūsu skolu Smiltenes novada Jauniešu forumā Blomē.

Par piedalīšanos meitenes saka:

“Jauniešu forumā mēs pildījām dažādas aktivitātes, kas veicina sadarbību starp jauniešiem. Pārvarējām dažādus šķēršļus, pratām izteikt savas domas un idejas, veidojām plakātu par skolas pašpārvaldi,  sadarbojāmies kopā. Vēlāk mūs apciemoja radošais Artūrs Jenots, kas stāstīja par savu pieredzi. Artūrs ir ierakstījis podkāstus, rakstījis dažādus dziesmu tekstus, piedalījies “Young Media Sharks” nometnē un arī vēlāk strādājis kā vadītājs. Kopumā visas ļoti izbaudījām šo dienu, jo aktivitātes noteikti palīdzēja sadarboties, iepazīt jaunus cilvēkus, bija iespēja iegūt jaunas zināšanas.”