2024. gada 25. apr.

Smiltenes novada Izglītības pārvalde turpina pieaugušo apmācību ciklu “Iepazīsti savu bērnu!”

Smiltenes novada Izglītības pārvalde aicina uz nodarbību vecākiem, vecvecākiem un auklītēm. Šajā nodarbībā piedalīsies Izglītības pārvaldes speciāliste: logopēde – Ārija Baumane.

Nodarbības tēma:

– Lasītprasmes iemaņu veidošana no 0 līdz 5 gadu vecumam;

– Redzes uztveres attīstība un tās nozīme lasīšanas procesā;

– Valodas signālu apstrāde. Fonemātiskās uztveres veidošana agrīnā vecumā.

Katru gadu pieaug to pirmklasnieku skaits ar zemu fonēmisko procesu attīstības līmeni, par ko liecina ikgadējā diagnoze par runas attīstības līmeni bērniem, kas iestājas pirmajā klasē. Ļoti lielam skaitam bērnu ir zems fonēmiskās uztveres attīstības līmenis, un katru gadu šādu bērnu skaits pieaug.  Tādēļ to jāsāk attīstīt jau no pirmajiem bērna dzīves mēnešiem. Tas ir stūrakmens, lai bērns sekmīgi apgūtu lasīt un rakstīt prasmi. Nodarbībā iepazīstināsim ar praktiskiem paņēmieniem kā to labāk izdarīt.

Nodarbība notiks 21.10.2022. plkst. 11:00 – 12:30 Zoom platformā.

Pieteikšanās: lai reģistrētos nodarbībām sūtiet e-pastu uz adresi: [email protected], norādot vārdu uzvārdu, telefona numuru un e – pastu.

Informāciju sagatavoja:

Smiltenes novada pašvaldības Izglītības pārvaldes vadītāja vietniece

Gunta Grigore

25441976