Smiltenes novada Izglītības pārvalde turpina pieaugušo apmācību ciklu “Iepazīsti savu bērnu!”

Aicinām  uz nodarbību  vecākus, vecvecākus, skolotājus, viņu palīgus un citus interesentus! Šajā nodarbībā piedalīsies Izglītības pārvaldes speciāliste – logopēde Ārija Baumane.

Nodarbības tēma: Kā veicināt bērna attīstību, samērīgi izmantojot viedierīces:

• Pasaule, kurā šobrīd dzīvo bērni, ir pilnīgi citāda nekā tā, kurā dzimuši un uzauguši šo bērnu vecāki. Tehnoloģiju uzvaras gājienu neviens neapturēs, un tas arī nav jādara – viedierīces mūsu pasauli un indivīda iespējas ir krietni paplašinājušas. Tomēr katram vecākam būtu jāzina, kādi ir riski, ja bērna rokās viedierīces nonāk ļoti agrā vecumā, kā arī ja viņš pie tām pavada pārāk ilgu laiku.
  • Iepazīsim digitālās spēles, kuras var izmantot, darbojoties kopīgi ar bērnu.

Nodarbība notiks 23. martā pulksten 13.00. – 14.30. Zoom platformā.

Lai reģistrētos  nodarbībām,  sūtiet e-pastu uz adresi: [email protected], norādot vārdu uzvārdu, telefona numuru un e-pastu.

Gunta Grigore

Izglītības pārvaldes vadītāja vietniece