2024. gada 19. apr.

Smiltenes novada Izglītības pārvalde aicina uz pieaugušo apmācības nodarbību dārzkopībā “Vīteņaugi mūsu dārzā”

Mēs tiksimies vēl sapņu dārzā,
                                                                                    Kur lilijas un matiolas zied!

Apgūt dāzkopību, mēs varam visa mūža garumā, iegūstot gan teorētiskas, gan praktiskas zināšanas.

Smiltenes novada Izglītības pārvalde turpina izglītot  pieaugušos  un organizē  nodarbību dāzkopībā, kuras tēma ir “Vīteņaugi mūsu dārzā”. Nodarbību vadīs stādaudzētavas “7 rozes” saimniece Inese Murīsa.

Nodarbībā tiks apskatītas šādas tēmas:

🌿Biežāk sastopamie vīteņaugi, to šķirņu daudzveidība;

🌿Retāki un pavisam reti vīteņaugi, kuri labi  jūtas Latvijas klimatā;

🌿Vīteņaugi ar ēdamiem augļiem;

🌿Vīteņaugi, no kuriem labāk atteikties (agresivitāte u.c. faktori);

🌿Vīteņaugu audzēšana traukos;

🌿Balstu veidi vīteņaugiem.

Nodarbība notiks 02.12.2022. ZOOM platformā no 17.30. līdz 19.00.

Pieteikšanās: lai reģistrētos  nodarbībām,  sūtiet e-pastu uz adresi: [email protected], norādot vārdu uzvārdu, telefona numuru un e-pastu.