2024. gada 25. febr.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Smiltenes novada izglītības iestāžu Tautas bumbas sacensības

23. novembrī Smiltenes sporta centra hallē notika Smiltenes novada skolu sacensības “Tautas bumbā”. Dalībnieki tika iedalīti divās vecuma grupās 1. grupa 2014. – 2013. gadā dzimušie, 2.grupa 2011. – 2012.gadā dzimušie. Komandas tika veidotas jaukta tipa zēni ar meitenēm kopā.

Uz sacensībām bija ieradušies dalībnieki no Apes, Variņiem, Palsmanes, Grundzāles un Smiltenes izglītības iestādēm. Sīvās cīņās tika izcīnīti medaļu komplekti un noskaidroti labākie “Tautas bumbas” čempioni. 

1.grupā 3.-4.klašu konkurencē:
1. vieta Smiltenes vidusskolas 4. c klasei;
2. vieta Smiltenes vidusskolas 3. a klasei;
3. vieta Grundzāles pamatskolas komandai. 

2. grupā 5. – 6. klašu konkurencē:
1. vieta Smiltenes vidusskolas 5. klases komandai;
2. vieta Smiltenes vidusskolas 6. klases komandai;
3. vieta Dāvja Ozoliņa Apes pamatskolai. 

Paldies Smiltenes novada sporta skolotājiem par skolēnu sagatavošanu “Tautas bumbas” sacensībām.

Informāciju sagatavoja, foto: Jurģis Jurka, Smiltenes novada Veselības un fiziskās aktivitātes mācību jomas koordinators.