2023. gada 4. okt.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Smiltenes novada izglītības iestādes saņems dāvinājumu no SIA “Mikrotīkls”

Smiltenes novada pašvaldība ar uzņēmumu SIA “Mikrotīkls” noslēgusi dāvinājuma līgumus par uzņēmuma atbalstu izglītības iestādēm, dāvinot datortīklu aparatūras iekārtas. Dāvinājums tiks saņemts pakāpeniski līdz 2022. gada beigām.

Datortīklu aparatūras iekārtas saņems Raunas pamatskola, Grundzāles pamatskola un Trapenes sākumskola. Kopējā dāvinājuma summa sasniedz vairāk nekā 7000 EUR.

SIA “Mikrotīkls” ir 1996. gadā dibināts Latvijas uzņēmums, kas izstrādā un ražo MikroTik RouterOS programmatūru un RouterBOARD maršrutētājus. Uzņēmuma produktus izmanto interneta pakalpojumu sniedzēji, uzņēmumi un individuāli lietotāji, kuriem jānodrošina datu plūsmu maršrutēšana, ugunsmūris, VPN un citas pārvaldes funkcijas dažādos datortīklos.

 

Vanda Jurita Markova

Digitālā mārketinga un komunikācijas speciāliste