2023. gada 30. sept.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Smiltenes Mākslas skola uzsāk realizēt profesionālās ievirzes programmu “Vizuāli plastiskā māksla” Raunas pamatskolā

Smiltenes Mākslas skola jauno 2023./2024. mācību gadu uzsāk ar vēl vienu profesionālās ievirzes programmas “Vizuāli plastiskā māksla” realizācijas vietu Raunas pamatskolā.

Pēc skolēnu izrādītās ieinteresētības un vecāku aptaujas secinājām, ka mākslas apguve profesionālās ievirzes līmenī ir kļuvusi par nepieciešamību arī Raunas skolēniem. Šogad Smiltenes Mākslas skolas 1. kursā Raunas pamatskolā mācības uzsāks 12 audzēkņi, kas apgūs zīmēšanu, gleznošanu, tekstildarbus un keramiku pedagogu Dignas Sircovas un Astrīdas Ķemeres vadībā.

Pirmā tikšanās 2023./2024. mācību gadā ar Mākslas skolas pedagogiem 6. septembrī 14.30 Raunas pamatskolā.

 

Astrīda Ķemere

Smiltenes Mākslas skolas direktores vietniece