2024. gada 27. maijs
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Smiltenes jaunie ģitāristi no konkursa pārved trīs godalgas

5.aprīlī Mārupes kultūras namā notika Andra Grīnberga ģitāristu konkurss “Kur tad tu nu biji 2019”, kas bija veltīts Andrim Kārkliņam. Starp konkursantiem bija arī četri Smiltenes mūzikas skolas audzēkņi.

Rūdolfs Indrēvics (2.klase) un Ralfs Krūmiņš (7.klase) konkursā ieguva 1. vietas, Andris Skujiņš (2.klase) – 3. vietu, savukārt pirmklasnieks Renārs Vikmanis ieguva pirmo pieredzi, uzstājoties konkursos.

Konkursa mērķis bija atbalstīt un attīstīt latviešu ģitārspēles tradīcijas, veicināt latviešu klasiskās ģitārspēles skolas attīstību, popularizēt latviešu tautas mūzikas izmantošanu klasiskajā ģitārspēlē, kā arī attīstīt sadarbību starp skolām un pedagogiem.

Noslēdzoties konkursam, sekoja koncerts, festivāls un meistarklase.

Sanita Bukava