2022. gada 1. dec.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Skolotāju diena Variņu pamatskolā

Mūsu skolā šo pasākumu organizējām un vadījām mēs, devītie. Katrs bijām izvēlējušies savu mācību priekšmetu un audzināmo klasi. Skolotāju istabai šajā dienā uz durvīm bija piestiprināts uzraksts “9.klase”. Kamēr 1. – 8.klase savu “jauno” skolotāju vadībā mācījās, devītklasniekiem bija klases vakars. Audzinātāja stundā visas klases gatavoja apsveikumus savām audzinātājām, kurus pasniedza svinīgajā pasākumā.

Mēs uzskatām, ka kopumā šī diena bija izdevusies, jo katrs varējām iejusties skolotāja lomā, iepazīt šīs profesijas priekus un ēnas puses. Aptaujājot klasesbiedrus, secināju, ka šādu darbu tā īsti strādāt neviens negribētu, jo tas nav viegli.

Svinīgajā daļā visiem skolotājiem tika uzdoti jautājumi par devītās klases mācību vielu. Dažas skolotājas gan pačīkstēja un gribēja niķoties, tomēr ar dotajiem uzdevumiem tika galā labi. Pasākums noslēdzās ar abu devīto klašu – īsto un īpašo – kopīgu muzikālu priekšnesumu.

Rūta Karlīna Bakaisa, 9.klases skolniece