2024. gada 27. maijs
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Skolēni dalās savā sirdssiltumā

Smiltenes vidusskolas 12.a un 3.d klašu skolēni 12.novembrī kopā ar labdarbības biedrības “Sirdssiltuma darbnīca” pārstāvēm – rokdarbniecēm Ilzi Haku, Ingu Gailumu un Eviju Šubi saiņoja zeķītes un zābaciņus priekšlaicīgi dzimušajiem bērniņiem.

Ilze Haka jauniešus rosināja izmantot savām interesēm atbilstošas brīvprātīgā darba iespējas. “Lai pēc studijām dabūtu labu darbu, jums 25 gadu vecumā būs jābūt ar 25 gadu darba pieredzi. Brīvprātīgā darbs ir viens no veidiem, kā šo pieredzi un ierakstus CV iegūt.

Rokdarbniecēm bieži jautā – kāpēc katru gadu vajag tik daudz mazu zeķīšu un zābaciņu? – Jo Latvijā katru gadu apmēram 1000 bērniņu piedzimst pirms laika,” skaidro Ilze Haka. “”Sirdssiltuma darbnīca”, kas apvieno vairāk nekā 100 adītājas visā Eiropā, izveidota, lai ģimenes šajā, viņām ļoti nozīmīgajā un vienlaikus ārkārtīgi grūtajā laikā ar sabiedrības atbalstu iepriecinātu un iedrošinātu. Lai mazajam cilvēkbērnam un viņa vecākiem atgādinātu, ka viņi ir ļoti nozīmīgi un svarīgi.”

Skolēni no sirds priecājās, ka arī viņiem tika dota iespēja dalīties savā sirdssiltumā.