2023. gada 23. sept.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Skolā turpinās ierakumu sveču liešana Ukrainas brīvības cīnītājiem

Kā jau solījām, Smiltenes vidusskolā joprojām turpinās ierakumu sveču gatavošana Ukrainas brīvības cīnītājiem. 9. c klases audzinātājai, dizaina un tehnoloģiju skolotājai Līgai Kaupei un 9.b klases audzinātājai, ģeogrāfijas un sociālo zinību skolotājai Ingūnai Rullei šodien darba diena skolā beidzās tikai pavisam nesen, taču abām patiess gandarījums par 140, kopā ar skolēnu vecākiem izlietajām ierakumu svecēm, kas noteikti dāvās kaut nelielu siltumu ļaudīm, kuri gada visaukstākajā laikā joprojām pašaizliedzīgi cīnās par savas valsts neatkarību.

Skolotājas pateicas visām ģimenēm, kuras, nežēlojot darbdienas vakarā tik ātri skrienošās stundas, ar vislabākajām domām atnāca, lai savu iespēju robežās palīdzētu ukraiņu karavīriem, kuri šo ziemu izjūt īpaši skaudri.

Tāpat vissirsnīgākais paldies 3.d klases skolēniem, viņu vecākiem un audzinātājai Līgai Osmai, kā arī Smiltenes pirmsskolas izglītības iestādes mazo “Zaķēnu” saimei un viņu audzinātājai Guntai Mežulei par dāsni sarūpētajiem ierakumu sveču izejmateriāliem!

Skolotājas ir apņēmības pilnas turpināt ierakumu sveču liešanu, līdz vien pēc tām būs nepieciešamība. Ir uzrunāti klašu audzinātāji, aicinot iesaistīt sveču liešanā arī citu skolēnu vecākus.

Ikviens joprojām var nest uz skolu (pie dežurantēm Smiltenes vidusskolas ēkās Dakteru ielā 27, Dārza ielā 17 un Rīgas ielā 16 c) izejmateriālus ierakumu sveču izgatavošanai – parafīnu, sveču galus un tīras metāla konservu kārbas (vēlams – līdz 400 ml).

Teksts: Baiba Vahere

Foto: no personiskā arhīva