2023. gada 8. dec.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Skatuves runas konkurss Dāvja Ozoliņa Apes pamatskolā

4. martā Dāvja Ozoliņa Apes pamatskolā notika Skatuves runas konkurss, kurā piedalījās skolēni no 1. līdz 8. klasei.

Skolēni konkursā runāja vienu dzejas darbu un vienu prozas darba fragmentu. Konkursā skolēnus vērtēja žūrija. Žūrijas sastāvā bija pirmsskolas izglītības iestādes “Vāverīte” vadītāja Iluta Apine, Trapenes kultūras nama un Trapenes novadpētniecības centra vadītāja Svetlana Spalviņa, Dāvja Ozoliņa Apes pamatskolas mūzikas skolotāja Sandra Oto. Žūrijai darbiņš nebija viegls, jo visi skolēni biji ļoti rūpīgi gatavojušies konkursam.

Augstāko pakāpi konkursā saņēma Kate Gailīte (1. kl.), Elīna Purakalne (2. kl.), Annika Jakovļeva (3. kl.), Kristo Kaktiņš (4. klase), Tomass Gustavs Celenbergs (5. kl.) , Ance Ābolkalne (6. kl.), Estere Grandava (7. kl.), Emīlija Ēvele (8. kl.).                                                  

Pirmo pakāpi konkursā saņēma Elza Zariņa (1. kl.), Estere Zariņa (1. kl.),Katrīna Brante (2. kl.), Kārlis Bremze (2. kl.), Jasmīna Kazaka (3. kl.),Keita Lācupe (3. kl.), Elvis Jakovļevs (4.kl.), Jānis Kozuliņš (5.kl.), Jānis Gustavs Brūvelis (6.kl.), Annija Strauta (6. kl.), Keita Kamberkalne (8. kl.).  

Skolēni, kuri ieguvuši augstāko pakāpi, piedalīsies Smiltenes novada Skatuves runas konkursā 31. martā ZOOM tiešsaistē.                                  

Paldies skolotājām: Rūtai Rateniecei, Līvijai Karro, Aivai Zaķei, Aldai Liepiņai, Ilzei Celenbergai, Sarmītei Apinei!

Informāciju sagatavoja:

skolotāja Sarmīte Apine