2023. gada 1. dec.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Seši Smiltenes vidusskolas absolventi izvēlējušies studijas RSU!

Smiltenes vidusskolas vadība saņēmusi pateicību no Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) rektora Aigara Pētersona par to, ka seši skolas absolventi 2019./2020. mācību gadā izvēlējušies studēt RSU Medicīnas, Veselības aprūpes un Sociālo zinātņu programmās.

Augstskolas rektors vēl Smiltenes vidusskolai arī turpmāk nodrošināt jauniešu izaugsmi un sasniegt jaunas virsotnes pedagoģiskajā darbā!
“Šobrīd RSU studē 9469 studenti. Jau trešo gadu pēc kārtas RSU atzīta par reputācijas līderi Latvijas augstskolu vidū, un šis faktors, kā arī augstā studiju kvalitāte ir iemesli, kādēļ jaunieši izvēlas RSU,” raksta rektors. “Šie sasniegumi nebūtu iespējami bez jūsu pašaizliedzības, profesionalitātes un pacietības darbā ar vidusskolēniem.”