2023. gada 8. dec.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Septembra stāsts Palsmanes pirmsskolā.

Vasara ir teikusi uzredzēšanos un pirmais rudens mēnesis aizvadīts arī Palsmanes pirmsskolā.

Ar muzikālām aktivitātēm jauno mācību gadu, 1.septembrī, iestādē uzsāka 77 bērni.  Tika sumināti arī iestādes darbinieki par piederību un lojalitāti mūsu iestādei .Priecājamies un lepojamies par  pirmsskolas skolotāja palīdzi  Veltu Gaismiņu ,kurai iesākas 35 darba sezona, pavāri Sarmīti Zelču, kurai  30 darba gads, vecāko pavāri  Daigu Jurģi ar 20 darba gadiem un pirmsskolas skolotāju  Lauru Līdaciņu 20 darba gadiem Palsmanes pirmsskolā!

Sirsnīgs paldies mūsu vecākiem, kuri palīdzēja labiekārtot rotaļlaukumus,sniedzot atbalstu lielākos un mazākos darbiņos !

Smiltenes novada rīkotajā pasākumā “Ceļojums pa Eiropas valstīm” piedalījās arī grupiņas “Saulītes” bērni. Pasākumā bērniem bija iespēja satikt pasaules BMX junioriem čempioni Veroniku Moniku Stūrišku, apskatīties medaļas, dzirdēt stāstus kā tās iegūtas, kā arī piedalīties dažādās stafetēs.

Septembri noslēdzot, tika aizvadīts Miķeļdienas pasākums. Sagatavošanas grupa “Saulītes” tās pavadīja mežā, iepazīstot dažādas sēnes, “Bitītes” devās Miķeļdienas pārgājienā, savukārt mazākie “Mārītes” un “Eži” satika ražas vīru Miķeli, iepazina sarūpētos dārzeņus, gāja rotaļās un veidoja mandalas no rudens veltēm.

Lai tik pat krāsains un ražens viss jaunais darba cēliens!

Pirmsskolas skolotāja Rūta Šulca