2024. gada 25. febr.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

SAVU VIETAS IZJŪTU MEKLĒJOT

17.oktobrī Smiltenes vidusskolas 11. b klases skolēni kopā ar klases audzinātāju Elitu Tilčiku un vēstures skolotāju Dainu Zelmeni vērtēja, ko nozīmē vietas izjūta un  kā tā veidojas. Stundu skolotājas sagatavoja un vadīja kopā, tā īstenojot vienu no skolas prioritātēm – skolotāju sadarbību, lai izglītībā aktualizētu jauno kompetencēs balstīto pieeju.
Kāpēc dažas vietas mums kļūst īpaši tuvas? Kāpēc uz dažām vietām cilvēki atgriežas? Kāpēc vieta ir viens no mūsu identitātes raksturotājiem? Kā vietas izjūta stiprina piederības sajūtu savam novadam, pagastam, pilsētai, Latvijai? Ko nozīmē piederības sajūta? Uz šiem jautājumiem skolēni meklēja savas atbildes un dalījās savā pieredzē ar pārējiem.  Īpaši emocionālu stundu darīja klases audzinātājas Elitas stāstījums par savu bērnības vietu kopā ar sev tuvajiem.

Pārdomas par savu Latvijas izjūtu 11. klašu skolēni apkopos radošos darbos, kas tiks izmantoti gatavojot sveicienu Latvijai 18.novembrī.