2024. gada 25. apr.

Aktuālā situācija Smiltenes PII “Pīlādzītis”

Smiltenes novada pirmsskolas izglītības iestāde “Pīlādzītis” pēc ārkārtējās situācijas beigām darbu turpina klātienē, tomēr  joprojām  satraucoši pieaug Covid-19 vīrusa izplatība.

Lai gan rīt, 27.aprīlī, no karantīnas atgriežas divas pirmsskolas grupas – “Taurenīši” un “Vāverēni”, situācija ar Covid-19 vīrusa izplatību neuzlabojas. Šobrīd karantīnā ir devusies vēl viena PII “Pīlādzītis” pirmsskolas grupa “Vardītes”.

Smiltenes novada domes Izglītības pārvalde aicina visus izglītojamo vecākus kritiski izvērtēt vajadzību vest bērnus uz bērnudārzu. Gadījumos, kad ir pasliktinājusies pašsajūta bērniem vai vecākiem, lūdzam nevest bērnus uz izglītības iestādi, novērot savu veselības stāvokli un sazināties ar savu ģimenes ārstu.

Šobrīd karantīnā ir:

• Pirmsskolas grupas “Rūķi” un “Pelēni” līdz 3.maijam.
  • Pirmsskolas grupa “Bitītes” līdz 4.maijam.
  • Pirmsskolas grupa “Vardītes” līdz 7.maijam.

Mēs visi esam līdzatbildīgi un tikai kopā mēs varam apturēt vīrusa izplatību. Lai visiem veselība, izturība un pacietība!

Smiltenes novada domes Izglītības pārvalde