2022. gada 1. dec.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Saņem labdarības organizācija “Giving for Latvia” atbalstu

Palsmanes pamatskolā jūnija mēnesis iesācies ar labām ziņām. Skola, sadarbojoties  ar biedrību “Māsas Veronikas”,  saņēmusi GfL fonda atbalstu  sociālās jomas projektu konkursā. Tā rezultātā skolas internāta meiteņu istabiņai tika iegādāti desmit skapīši personisko lietu glabāšanai, kā arī tika iegādāts jauns spogulis. Jaunajā mācību gadā tos varēs izmantot internātā dzīvojošās meitenes.

Liels paldies Lielbritānijā reģistrētajai  labdarības organizācijai “Giving for Latvia” par atbalstu un biedrībai “Māsas Veronikas” par uzrakstīto un iesniegto projektu, kas deva iespēju tikt pie jauna inventāra internātā.  Lai veicas un izdotas arī turpmāk veikt daudzas labas lietas!

Skolas direktore D. Pērle