2024. gada 24. apr.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Saņem 21 000 eiro fizikas kabineta pilnveidei

Dāvja Ozoliņa Apes pamatskola ir starp desmit skolām, kas saņems nodibinājuma “Iespējamā misija” izsludinātā konkursa “AS “Latvenergo” finansējumu fizikas kabineta aprīkojumam mācību procesa pilnveidei.

Konkurss notika vienā kārtā, skolām iesūtot pieteikuma anketu, motivācijas vēstuli un nepieciešamo aprīkojuma sarakstu fizikas kabinetam eksakto zinību apguvei. “Esam ļoti priecīgi. Tas ir fiziskas skolotājas Sarmītes Grantas nopelns, kura saskatīja iespēju un teica, ka ir jāpiedalās. Mēs kā skola labprāt piedalāmies konkursos, taču šis bija konkurss, pret kuru es personīgi biju skeptiska. Skolotāja neatkāpās, un tapa pieteikums. Pirmdien saņēmām priecīgo ziņu, ka esam desmit labāko skolu starpā. Saņemsim 21 000 eiro fizikas kabineta labiekārtošanai. Ieguvums ir būtisks,” teic skolas direktore Dina Meistere.

Konkursa ietvaros saņemti 48 skolu pieteikumi. Ekspertu komisija, kuras sastāvā bija Valsts izglītības satura centra, Latvijas Pašvaldību savienības, Latvijas Fizikas skolotāju asociācijas, “Latvijas Siltuma”, Gāzes un ūdens tehnoloģijas inženieru savienības, Ekonomikas ministrijas, AS “Latvenergo” un nodibinājuma “Iespējamā misija” pārstāvji, izvērtēja iesniegtos piedāvājumus. Konkursa rezultātā fizikas kabinetu aprīkojumu saņem: Talsu Valsts ģimnāzija un Ventspils 1. pamatskola no Kurzemes reģiona; Rīgas Zolitūdes ģimnāzija un Mežciema pamatskola no Rīgas; Andreja Upīša Skrīveru vidusskola un Pūres pamatskola no Zemgales reģiona; Daugavpils 3. vidusskola un Daugavpils Valsts ģimnāzija no Latgales reģiona; Siguldas Valsts ģimnāzija un D.Ozoliņa Apes pamatskola no Vidzemes reģiona.