2024. gada 22. maijs
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Sākusies pieteikšanās radošajai mūzikas nometnei Vītolēni

2022.gadā, jau 19.reizi, Gaujienā notiks radošā mūzikas nometne Vītolēni no 15.jūlija līdz 23.jūlijam. Pieteikšanās anketa ir atvērta no 1.janvāra mājas lapā www.vitoleni.lv. 

Nometnē aicinām piedalīties bērnus un jauniešus vecumā no 10 līdz 18 gadiem ar priekšzināšanām instrumentu spēlē vai dziedāšanā. Nometnes laikā profesionālu pedagogu un brīvprātīgo darbinieku vadībā izveidotais koris un simfoniskais orķestris sagatavos programmu Gaujienas Vītolsvētku koncertiem, kā arī saturīgi un radoši pavadīs brīvo laiku. 

Svarīgi: Nometnes orķestri veido simfoniskā orķestra instrumentu grupas ar ierobežotu skaitu. Kad orķestra grupās noteiktais vietu skaits būs piepildīts, dalībnieki var pieteikties kora grupā, bet papildus savu instrumentu spēlēt kamersastāvu priekšnesumos. Pēc visa dalībnieku skaita nokomplektēšanas, anketu varēs aizpildīt rezerves statusā uz vietām, ja kāda atbrīvosies. 

Informācija: [email protected], nometnes vadītāja Ilze Dāve 26492989

 

Informāciju sagatavoja 

Ilze Dāve