2023. gada 22. sept.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Rūpējoties par bērnu veselību un drošību, tika atcelts valsts svētkiem veltītais svinīgais pasākums Smiltenes vidusskolas ēkā, Rīgas ielā 16 c

Šodien, 15.novembrī, rūpējoties par bērnu veselību un drošību, tika atcelts valsts svētkiem veltītais svinīgais pasākums Smiltenes vidusskolas ēkā, Rīgas ielā 16 c. Vairākiem pirmsskolas un sākumskolas klašu bērniem konstatēta saslimšana, kas izraisa sliktu dūšu un vemšanu. Lai noskaidrotu veselības problēmu iemeslu, saslimušajiem bērniem rekomendēts apmeklēt ģimenes ārstu un veikt analīzes.

Rūpējoties par bērnu veselību, skolā tiek veiktas visas nepieciešamās pārbaudes, lai izslēgtu arī vismazākā riska iespējas.

Augstu novērtējam ikviena ieguldīto darbu pasākuma veidošanā, bet bērnu veselība un drošība ir pirmajā vietā!

Sirsnīgus un gaišus svētkus ikvienā ģimenē un mājās!

Smiltenes vidusskola