2024. gada 19. apr.

Raunas pamatskola aicina darbā lietvedi

Raunas pamatskola

aicina darbā LIETVEDI

Galveno pienākumu apraksts:

• Sniegt informāciju apmeklētājiem elektroniski, telefoniski, klātienē;
  • Organizēt dokumentu pārvaldību, t.sk., personāla un izglītojamo dokumentāciju;
  • Darbs ar Valsts izglītības informācijas sistēmu (VIIS), Valsts pārbaudījumu izglītības sistēmu (VPIS), E-KLASE, vienoto pašvaldības sistēmu VISVARIS, dokumentu vadības sistēmu NAMEJS, elektronisko iepirkumu sistēmu EIS;
  • Bērnu ēdināšanas apmeklējumu uzskaite.

Prasības pretendentam:

• vidējā profesionālā vai augstākā izglītība;
  • valsts valodas prasme augstākajā līmenī atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām;
  • prasmes dokumentu sagatavošanā;
  • labas prasmes rīkoties ar biroja tehniku un datorprasmes darbā ar MS Office;
  • Labas komunikācijas un sadarbības prasmes, precizitāte, atbildība un pastāvība.

Mēs piedāvājam:

• pilnas slodzes atbildīgu darbu uz nenoteiktu laiku;
  • iespēju dot ieguldījumu Raunas pamatskolas attīstībā;
  • mēnešalgu sākot no 1020 EUR pirms nodokļu nomaksas;
  • profesionālās pilnveidošanās iespējas;
  • sociālās garantijas, tai skaitā veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;
  • labus darba apstākļus.

Iesniedzamie dokumenti:

1. CV;
  2. Izglītību un kvalifikāciju apliecinošu dokumentu kopijas,
  3. Valsts valodas prasmes apliecības kopija (ja nepieciešams);

Līdz 2022. gada 22. novembrim (ieskaitot) nepieciešamos dokumentus jāiesniedz personīgi Raunas pamatskolā, Skolas ielā 1, Raunā, vai sūtīt ierakstītā vēstulē – Raunas pamatskola, Skolas iela 1, Rauna, Raunas pagasts, Smiltenes novads, LV-4131 vai sūtīt elektroniski parakstītus ar elektronisko parakstu uz e-pastu [email protected] ar norādi „Raunas pamatskolas lietveža vakance”.

Raunas pamatskolas direktore Evija Pumpuriņa, t.26829788

Raunas pamatskolas lietvede Diāna Brikmane, t.26315441

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu (Eiropas Parlamenta un Padomes regula (ES) 2016/679) Raunas pamatskola  informē, ka:

• Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu tikai personāla atlases norisi;
  • Iepriekš minētās Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Smiltenes novada pašvaldība, reģ. Nr. 90009067337, kontaktinformācija: Dārza iela 3, Smiltene, Smiltenes novads, LV-4729.