2024. gada 27. maijs
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Radošs trešdienas vakars!

Somu pianists Kari Ikonen ir virtuozs instrumentālists un talantīgs komponists, kurš dažādu grupu sastāvā uzstājas visā pasaulē. Maijā viņš dodas ekoloģiskā solokoncerttūrē pa Latviju, ceļojot ar elektrisko velosipēdu. 08. maijā talantīgais pianists apmeklēja Smiltenes Kultūras centru.

Mums bija iespēja apmeklēt meistaklasi. Pianists tajā dalījās ar saviem iedvesmas avotiem. Lai radītu mikrointervālus uz akustiskajām klavierēm, viņš izmanto paša izgudrotu nelielu ierīci Maqiano.

Informācijai :

Albūms “Impressions, Improvisations and Compositions” tika izdots visā pasaulē Vācijas izdevniecībā Ozella Music 2021. gada janvārī un tika izvēlēts par nedēļas albumu ABC Jazz Austrālijā un NDR Vācijā, par mēneša albumu Bayerischer Rundfunk, kā arī iekļauts janvāra Top Jazz sarakstā Mezzo TV Francijā! Vēlāk tas tika nominēts Emma balvai, Somijas Grammy balvai, un tika iekļauts “best of 2021” sarakstos trīs kontinentos: Europe Jazz Media Chart, Australian Broadcasting Corporation un New York City Jazz Record.

Paldies māksliniekam un Smiltenes Kūltūras centram!

Smiltenes Mūzikas skolas direktora vietniece
Laura Grīnvalde