2024. gada 27. maijs
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

“Pūcītes” un “Ezīši” svin pavasara atnākšanu

4.aprīlī Smiltenes vidusskolas pirmsskolas izglītības grupu “Pūcītes” (audzinātājas Iveta Kalniņa un Anžela Mālkalne) un “Ezīši” (audzinātājas Inga Akmina un Inga Cera) audzēkņi kopā ar audzinātājām un mūzikas skolotāju Līgu Osmu svinēja bitītes Hertas vārda dienu. 
Katrs grupiņas bērns pārtapa par mazu kukainīti. Visi kopā devās modināt bitīti Hertu no ciešā ziemas miega, jo ir pavasaris un bitīte var nogulēt savu vārda dienu.
Katra grupiņa bija sagatavojusi skaistu, muzikālu, skanīgu priekšnesumu. Kad bitīte Herta ar kukainīšu dziedāto modināšanas dziesmiņu bija pamodināta un izdziedātas apsveikuma dziesmas, mazie kukainīši kopīgi darbojoties radīja skaistu bišu dravu. Pēc labi padarīta darbiņa, bitīte Herta mazos kukainīšus aicināja uz vārda dienas ballīti.
Ballītes noslēgumā bitīte savus viesus pacienāja ar dažādu ziedu medu.

Anžela Mālkalne, Iveta Kalniņa