2023. gada 1. dec.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Projekta ietvarā mācību gads iesācies “līdzsvarā”

Kāds bija Tavs jaunā mācību gada sākums? 
Skaidrs, ka Variņu jauniešiem tas bija gana dinamisks – 5.septembra pēcpusdiena aizritēja Roberta Aubēna vadībā, tematiskā pārgājienā ” Viss ir līdzsvarā”. Bridām pa pļavām, pievarējām šķēršļus, trenējāmies uz līdzsvara dēļiem, veicām komandu uzdevumus un…. stūrējām SUP dēļus.
Paldies, Robertam Aubēnam! Paldies, Ilze Miķelsone – Variņu pamatskolas 5.klases audzinātāja, kas kopā ar ” savējiem” kuplināja dalībnieku pulku un ļāva pārgājienam saliedēt jaunos klases biedrus! 
 
Roberts ir harizmātisks un aktīvs jaunietis no Grundzāles, kas ar savu piemēru iedvesmo jauniešus piedalīties, radīt un atbalstīt vienam otru..
Aktivitāte noritēja projekta ” Kvalitatīvas un ilgtspējīgas darba ar jaunatni sistēmas izveide Smiltenes pašvaldībā” ietvaros, un tas īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2011-2023 gadam ietvaros.