2023. gada 29. sept.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Prieks par mūsējiem!

Florbola sacensībās 4.-6.klašu grupā piedalījās piecas, bet 7.-9.klašu grupā – septiņas komandas.

Mazo grupā Variņu pamatskolas komanda ieguva 4.vietu. Komandā: Kristers Ozols, Maikls Petrovs, Aldis Ābeltiņš, Evelīna Ivenkova, Sanija Kaņipova, Agnese Zelča, Endijs Zvirbulis un Rihards Īvāns.

Lielo grupā Variņu pamatskolas komanda izcīnīja 1.vietu. Komandā: Einārs Daniels Blūmenfelds, Jurģis Penezis, Rūta Karlīna Bakaisa, Aleks Ivenkovs, Mārcis Penezis, Justīne Everte, Mareks Tupmacis un Rodrigo Ķikulis.

Viena no komandas spēlētājām Rūta Karlīna pastāstīja, ka jau no rīta bija satraukusies, “jo nezināju mūsu pretiniekus, cik viņi būs spēcīgi, cik daudzas komandas piedalīsies”. Viņa atzina, ka visas spēles noritēja raiti, un Variņu skolas komandas labā. Rūta uzteica savus komandas biedrus. “Mums bija pats labākais vārtusargs, kurš neielaida nevienus vārtus, kā arī paši labākie uzbrucēji, un lieliska meiteņu spēle aizsardzībā!”

Paldies skolēniem par piedalīšanos un uzvaru!

sporta skolotāja Zanda Beitika