2023. gada 29. sept.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

“Prātiņ, nāc mājās!”

“Draudzība ir dārgāka par zeltu,“ vēsta latviešu tautas sakāmvārds. Smiltenes tehnikums augstu novērtē skaisto sadarbību ar Malnavas koledžu. Skolas jaunieši, atgriezušies no erudīcijas konkursa “Prātiņ, nāc mājās,” ar nepacietību gaida, kad pēc nedēļas ciemos atbrauks Malnavas koledžas audzēkņi…

“Prāta spēļu turnīrā piedalījās 22 komandas,” informē Smiltenes tehnikuma Vispārizglītojošo mācību priekšmetu metodiskās komisijas vadītājas Ilvija Biržmane un Irēna Priede, kuras kopā ar jauniešiem devās uz Malnavu.

Smiltenes tehnikumu konkursā godam pārstāvēja 3.būvniecības kursa audzēkņi: Mārcis Cīrulis, Emīls Kristaps Radziņš, Rinalds Petrovs un 2.veterinārmedicīnas kursa audzēknes: Lana Valērija Šiceva, Dana Kvjatkovska un Aleksandra Marijevska.

3.būvniecības kursa audzēkņi mājās atgriezās ar 3.vietu, 2.A veterinārmedicīnas kursa audzēknes – ar 6.vietu.

Teksts: Baiba Vahere