2023. gada 2. dec.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Popiela 2023 Gaujienā

10.martā Ojāra Vācieša Gaujienas pamatskolā notika gaidītākais pasākums – POPIELA!

Skolēni no 4.-9.klasei gatavoja dažādus priekšnesumus. Dziesmu izvēle skolēniem bija dažāda, dzirdējām gan latviešu mūziku, gan ārzemju autoru darbus, redzējām azartiskus dziedātājus un šarmantus dejotājus, atklājās jauni talanti. Priecēja, ka bija daudz klašu priekšnesumi. Pasākumu vadīja pašpārvaldes prezidente Marta. Priekšnesumus vērtēja Ojāra Vācieša Gaujienas pamatskolas absolventu žūrija: Ance Pakalne – šobrīd RTU studente, Līva Nīmante – Smiltenes novada jauniešu speciāliste un Niks Judenkovs, kurš mācās Valmieras  Viestura vidusskolā. Grand Prix ieguva 4.klase ar dziesmu “Es skrienu,” 1.vietu – 7.klase “Daddy Cool,” 2.vietu – 8.klase “Barbie girl,” 3.vietu – 6.un 9.klases ar dziesmām “Makarena” un “Turn up the love.” Individuālo priekšnesumu grupā 1.vietu ieguva 6.,7.klašu meiteņu grupa “Never gonna give you up,”  2.vietu Veronikas un Marijas atveidotā dziesma “In the morning.”  Skatītāju simpātiju ar pārliecinošu balsu pārsvaru ieguva 7.klases ar dziesmu “Daddy Cool.”

Paldies arī visiem pārējiem par ieguldīto darbu priekšnesumos, paldies klašu audzinātājiem, paldies vecākiem par atbalstu, paldies skatītājiem un līdzjutējiem!

Tika gūtas lieliskas emocijas, dodoties pavasara brīvdienās!

Skolotāja Dagnija Pakalne

Foto: Gunita Ķelpa