2023. gada 2. dec.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

“Piešuj sev Valentīnu!”

Kas īsti ir Svētā Valentīna diena un kādas – patiesi mīlošu cilvēku attiecības? Vai skaisti vārdi ir vienīgais, kas nepieciešams, lai parādītu, ka kādu mīli? Ko spēj dot neizdevušās attiecības? Kā jauniešu attiecības uztver viņu vecāki? – Uz šiem un citiem, pārdomas rosinošiem, nopietni nenopietniem jautājumiem 14.februāra vakarā atbildes meklēja Smiltenes tehnikuma audzēkņi pasākumā “Piešuj sev Valentīnu!”

Skolas jauniešiem mīlestība nav iedomājama bez dziesmām, dejām, sirsnīgiem jokiem, draiskas koķetērijas, elegances, šarma un arī bez skumjām, kad dzīvē viss notiek citādāk, nekā iecerēts skaistākajos sapņos.

Bija arī “īstas” kāzas ar “smalkajiem un lauku” radiem. Un kāds kavalieris, kurš iecerētā daudzu ziedu medus vietā no vienas ņipras meitu mātes saņēma groziņu, ar ko gaidīt rudeni un doties bekot…

Latvijā par Svēto Valentīna dienu pieņemts vairāk runāt, bet Smiltenes tehnikuma jaunieši pārliecināja, ka šos svētkus var arī skaisti nosvinēt…

Teksts: Baiba Vahere