2024. gada 25. febr.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Piedalās starptautiskajā konkursā Bebr[a]s

Palsmanes pamatskolai kā ikgadēja tradīcija jau kļuvusi dalība starptautiskajā loģiskās un algoritmiskās domāšanas konkursā skolēniem ‘’Bebr[a]s’’. Konkursa pirmā kārta notiek tiešsaistē, individuāli pie datora. Konkursā pieejami dažādu veidu uzdevumi: gan tādi, kur jāizvēlas pareizais atbilžu variants, gan tādi, kur atbilde jāieraksta pašam, gan interaktīvie uzdevumi. Atzinības rakstus no konkursa organizētājiem saņēma Samanta Ķuzule 5.kl., Renārs Vikmanis 6.kl., Viktorija Purkalīte 5.kl., Valters Roķis 7.kl., Edgars Ķerpe 7.kl., Elīza Cera 8.kl.. Paldies par piedalīšanos arī 8.klases skolēniem Rūdolfam Indrēvicam, Emīlam Jurģim, Elvitai Elizabetei Kurilikai un Rodrigo Vīksniņam. Vēlu veiksmi arī nākamajos konkursos!

 

Informāciju sagatavoja:

Ina Zālīte

Palsmanes pamatskolas

matemātikas skolotāja

 

Foto – Palsmanes pamatskolas arhīvs