2023. gada 2. dec.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Pēdējā zvana svētki Ojāra Vācieša Gaujienas pamatskolā

Šodien, 20.maijā mūsu skolā 9.klasei Pēdējā zvana diena! 

Visi kopā piedalījāmies TV pārraidēs – Dienas ziņās, Degpunktā, Kas te? Es te!, Šlāgeraptaujā u.c.

9.klase saņēma sveicienus, vēlējumus, dāvaniņas no 1.klases, 8.klases, pašpārvaldes, īpašo zvaniņu no 5.kl., kā arī ziedus un apsveikumus no saviem skolasbiedriem. Direktore    vēlēja veiksmi un izdošanos, aicināja dalīties ar zināšanām, lepoties un neaizmirst savu skolu un skolotājus!

Kā teica pasākuma vadītāji – Marta un Rauls: “Skola…Šī vārda jēgu un nozīmi var atklāt tikai laiks. Nav mūsu spēkos to ne apturēt, ne steidzināt. Ir labi, ja laiku piepilda mīlestība, zināšanas un labs darbs.”

Veiksmi un izdošanos 9.klasei eksāmenos, lai kopā vēlreiz satiktos izlaidumā!

Klases audzinātāja Dagnija Pakalne