2024. gada 25. febr.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Pašvaldība nepiemēros vecāku līdzmaksājumu profesionālās ievirzes izglītības apguvei ārkārtējās situācijas laikā

Ņemot vērā, ka kopš 2020.gada 12.marta  valstī ir izsludināta ārkārtējā situācija un ir pārtraukta mācību procesa norise klātienē visās profesionālās ievirzes izglītības iestādēs, Smiltenes novada pašvaldība ir pieņēmusi lēmumi nepiemērot vecāku līdzmaksājumu par profesionālās ievirzes izglītības programmu apguvi Smiltenes mūzikas skolā, Smiltenes mākslas skolā un Smiltenes pilsētas Bērnu un jaunatnes sporta skolā.

Lēmums par līdzfinansējuma maksas (vecāku līdzmaksājuma) nepiemērošanu pieņemts 2020.gada 25.marta Smiltenes novada domes sēdē. Tas pieņemts tāpēc, ka, lai gan šajās profesionālās ievirzes izglītības iestādēs pedagogi turpina darbu attālināti un audzēkņiem individuāli tiek uzdoti uzdevumi, sniedzot arī atgriezenisko saiti par padarītajiem darbiem, mācību process nenotiek klātienē un pakalpojums netiek nodrošināts pilnā apmērā. Līdz ar to pašvaldība ir patraukusi noteiktās līdzfinansējuma maksas aprēķināšanu un nosūtīšanu vecākiem. Lēmums ir spēkā līdz valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas atcelšanai.

Ar pilnu lēmumu var iepazīties ŠEIT.

 

Sagatavoja,

Marita Mūze, Sabiedrisko attiecību speciāliste