2024. gada 24. apr.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Pašvaldība dāvinājumā saņēmusi izzinošas grāmatas par mežu

Smiltenes novada pašvaldība ir saņēmusi no meža īpašnieku biedrības ”Meža konsultants” dāvinājumā 21 mežkopes Sigitas Vaivades un mākslinieces Lindas Iraids grāmatu un spēli “Kā Alnītis gāja ciemos pie gudrās Pūces” un 10 mežzinātnieces Aijas Zviedres, mežkopes Sigitas Vaivades un mākslinieces Rūtas Kazākas grāmatu “Koku stāsti” ar mērķi – Smiltenes novada sabiedrības informēšana un izglītošana par mežā notiekošajiem procesiem – grāmatas paredzētas katrai Smiltenes novada pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādei un/vai skolai.

Grāmatu sagatavošanā izmantots Meža attīstības fonda un vairāku uzņēmumu finansiālais atbalsts. 

Izglītības iestādes grāmatas var saņemt Smiltenes novada Izglītības pārvaldē.

 

Liels paldies biedrībai “Meža konsultants”!

 

Evija Kindzule

Izglītības pārvaldes vadītāja vietniece