2022. gada 1. dec.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Pašvaldība aicina stingri ievērot sociālās distancēšanās pasākumus atvērtajos rotaļu un āra trenažieru laukumos

Lai mazinātu riskus, kas saistīti ar COVID-19 vīrusa izplatību, Smiltenes novada pašvaldība aicina stingri ievērot sociālās distancēšanās pasākumus atvērtajos rotaļu un āra trenažieru laukumos, tai skaitā pie daudzdzīvokļu mājām. Tā vietā aicinām vairāk dodoties pastaigās dabā uz vietām, kur mazāk cilvēku.

Informējam, ka  infekciju izraisošais koronavīruss izplatās  gan tieša, gan netieša kontakta ceļā, pieskaroties virsmām un priekšmetiem, kur vīruss var saglabāties pat dienām ilgi. Pašvaldībai nav iespējams nodrošināt šo virsmu dezinficēšanu, tāpēc aicinām maksimāli izvairīties no pieskaršanās publiski pieejamiem priekšmetiem.

Stingri ievēro 2 metru attālumu no citām personām, pēc pastaigas rūpīgi nomazgā rokas, lai izvairītos no inficēšanās!

Atgādinām, ka pulcēšanās ierobežojumi un sociālās distancēšanās noteikumi ir jāievēro arī bērniem un jauniešiem, tāpēc  aicinām vecākus pārrunāt visus valstī noteiktos drošības pasākumus, izvairīties no publisku vietu apmeklēšanas un būt atbildīgiem pret sevi un līdzcilvēkiem!

Vairāk par Covid-19 profilaktiskiem pasākumiem šeit.