2023. gada 1. dec.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Pašiem savs Ziemassvētku kociņš

Smiltenes vidusskolas skolēni, kuri mācās Dārza ielā 17, jau sen sapņoja par savu īpašo eglīti, kuru Ziemassvētkos ietērpt svētku rotā, pasaudzējot mežā augošos kociņus. Rudens saulgriežos šis sapnis piepildījās, un nu eglīte kopā ar daudziem laba vēlējumiem jau aug un kuplo pie ieejas skolā.

Zem kociņa tika ievietota arī laika kapsula, kurā ierakstītie vārdi noteikti eglītei palīdzēs izaugt vēl skaistākai un kuplākai. 4. – 6. klašu skolēni kopā ar vecākiem un skolotājiem bija sarūpējuši daudz sirsnīgu sveicienu, kas drēgnajās, vējainajās rudens un ziemas dienās sargās eglīti un arī sasildīs pašu sirdi. Jo labais vienmēr vairo labo…

Svinīgā pasākuma laikā tika pateikts paldies arī skolēniem, kuri iepriekšējā mācību gadā ar labiem panākumiem piedalījās fotokonkursā “Mana zeme skaistā”.

Teksts: Baiba Vahere

Foto: Elīna Kubuliņa – Vilne