2024. gada 24. apr.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Par vecāku līdzfinansējuma maksu Smiltenes novada profesionālās ievirzes un interešu izglītības programmās 2023./2024. mācību gadā

2023. gada 26. jūlijā Smiltenes novada pašvaldības domes sēdē apstiprināti vecāku līdzfinansējuma maksas apmēri profesionālās ievirzes un interešu izglītības programmās. Deputāti lēma nepaaugstināt līdzmaksājuma summu un atstāt to iepriekšēja apmērā.

Smiltenes novadā ir daudzveidīgs profesionālās ievirzes un interešu izglītības piedāvājums, kas dod iespēju novada bērniem un jauniešiem attīstīt radošo potenciālu, lietderīgi pavadīt laiku no mācībām brīvajā laikā un gūt jaunas iemaņas. 

Atgādinām, ka Smiltenes Mūzikas skolā par profesionālās ievirzes izglītības programmu apguvi vecāku līdzfinansējuma maksa ir 14 eiro mēnesī un interešu izglītības programmu apguvei 10,00 eiro mēnesī. Smiltenes Mākslas skolā par profesionālās ievirzes un  interešu izglītības programmu apguvi 10,00 eiro. Gaujienas Mūzikas un mākslas skolā par profesionālās ievirzes izglītības programmu apguvi 14,00 eiro mēnesī un par interešu izglītības programmu apguvi 10,00 eiro mēnesī vienam izglītojamajam. Smiltenes pilsētas Bērnu un jaunatnes sporta skolā par profesionālās ievirzes un  interešu izglītības programmu apguvi 10,00 eiro. Smiltenes Bērnu un jauniešu interešu izglītības centrā līdzfinansējuma maksājums netiks piemērots.

 

Sagatavoja

Laura Grīnvalde

Smiltenes novada pašvaldības Digitālā mārketinga un komunikācijas speciālists