2024. gada 25. febr.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Par Smiltenes vidusskolas pirmsskolas grupu “Pūcītes” un “Zaķēni” darbu

Sakarā ar to, ka vienam no bērnu vecākiem konstatēta saslimšana ar “Covid-19” un kontaktpersona apmeklējusi izglītības iestādi, Smiltenes vidusskolas pirmsskolas grupu “Pūcītes” un “Zaķēni” vecākiem lūgts piesardzības nolūkos no 11.marta bērnus paturēt mājās līdz pirmsskolas izglītības iestādes darbiniekiem un kontaktpersonām tiks veikti “Covid-19” testi.

Vecāki ir arī informēti, par iespēju pirmdien,  15. martā skolā no plkst. 8.00 līdz 12.00 saņemt “Covid-19” testus, lai pārliecinātos par savu un bērnu veselības stāvokli.

No 15. līdz 19. martam ir skolēnu brīvlaika nedēļa, kurā allaž ieteikts dot iespēju atpūsties arī pirmsskolas bērniem. Arī viņi, tāpat kā pieaugušie, šajā laikā jūtas noguruši, un atpūta svaigā gaisā kopā ar mīļajiem nāks par labu gan imunitātei, gan palīdzēs atgūt spēku turpmākajām mācībām.

 

Smiltenes vidusskola