2023. gada 1. apr.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Panākumi Vidzemes Jauno ģeogrāfu skolā

Vidzemes Jauno ģeogrāfu skolas (JĢS) 2021./2022. mācību gada sezona noslēgusies! Tāpat kā iepriekšējā gadā, arī šoreiz JĢS tikšanās norisinājās attālināti. Kopā bija piecas kārtas, tēmas dažādas – Latvijas ģeogrāfija, bioģeogrāfija, politiskā ģeogrāfija un ģeoloģija. Tradicionāli vienā no JĢS sezonas kārtām notika Vidzemes Atklātā olimpiāde.

Smiltenes vidusskolu pārstāvēja Pauls Grabovskis (7.b), Ralfs Luberts, (7.a), Jasmīna Pakalne un Jānis Ošiņš (9.d). Visās JĢS nodarbībās piedalījās Jasmīna un Pauls.

Sezonas kopvērtējumā 6. – 7.klašu grupā Pauls ieguva 2. vietu. 8. – 9.klašu grupā pēdējā JĢS kārtā – ģeoloģija – Jasmīnai – 1. vieta un viņa pārliecinoši kļuva par šīs klašu grupas sezonas uzvarētāju.

Paldies visiem dalībniekiem!

Inguna Rulle, Smiltenes novada ģeogrāfijas skolotāju metodiskās apvienības vadītāja