2024. gada 25. febr.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Panākumi Smiltenes un Valkas novadu apvienības krievu valodas 25.olimpiādē

Paldies visiem skolēniem, kuri bija ar mieru strādāt un mācīties vairāk, lai pārstāvētu skolu Smiltenes un Valkas novadu apvienības krievu valodas 25.olimpiādē!
10. – 12.klašu grupā pirmo vietu izcīnīja Smiltenes vidusskolas 12. klases skolniece Karīna Valere, bet 12. klases skolniece Lienīte Daibe nopelnīja Atzinību. Vēl olimpiādē 10. -12. klašu grupā skolu pārstāvēja 12. klases skolniece Sindija Jirgensone un 10. klases skolniece Arta Skādule. Paldies jauniešu krievu valodas skolotājai Ārijai Veitmanei, kura viņiem palīdzēja sagatavoties olimpiādei!
Olimpiādes 8. – 9. klašu grupā Smiltenes vidusskolas 9. a klases skolnieks Kristers Griškevičs nopelnīja 3.vietu un 8. d klases skolniece Daria Hula nopelnīja 3.vietu, bet 9. d klases skolniece Sindija Elizabete Kaniševska un – Atzinību. Paldies skolēnu krievu valodas skolotājai Tatjanai Voverei par viņu izaugsmē ieguldīto darbu!

Olimpiādes 8. – 9. klašu grupā Smiltenes vidusskolu vēl pārstāvēja: Līga Kārkliņa (8. d klase), Toms Krūzītis (8.b klase), Rains Lelleps (8. a klase), Roberts Ērmanis (8. a klase), Kristers Kukuls (8.c klase), Justīne Kukule (8.c klase) un Estere Jurevica (8.c klase). Paldies krievu valodas skolotājai Inesei Āboliņai par skolēniem sniegto atbalstu un zināšanām!

Olimpiāde notika 2.daļās. Pirmajā skolēniem vajadzēja klausīties un saprast doto tekstu, kā arī atbildēt uz jautājumiem par dzirdēto. Otrajā daļā bija integrētais tests ar dažādas grūtības pakāpes uzdevumiem. Šā gada olimpiādes temats – ceļojums.

Foto: Elīna Kubuliņa – Vilne

Baiba Vahere