2023. gada 8. dec.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Palsmanes pagasta pirmsskolas izglītības iestādē uzņēmējs piepilda ieceri par jaunām smilšu kastes smiltīm

Smiltenes novada Palsmanes pirmsskolas izglītības iestādē izdevies labiekārtot iestādes infrastruktūru, sakārtojot āra smilšu kastes. Darbus veiksmīgi izdevies īstenot, pateicoties Smiltenes novada uzņēmēja atsaucībai.

Šobrīd Palsmanes pagasta pirmsskolas izglītības iestādes audzēkņus priecē kvalitatīvas, īpaši piemeklētas smilšu kastes smiltis, kurās īpaši jaunākie iestādes bērni novērtē iespēju rotaļāties. Par labo darbu, piepildot smilšu kastes ar smiltīm, iestāde izsaka sirsnīgu pateicību novada uzņēmumam SIA “Silver Trans”, īpaši valdes loceklim Ģirtam Vilcānam.

Palsmanes pagasta pirmsskolas izglītības iestāde patiesi novērtē to, ka mūsu novadā ir šādi izpalīdzīgi, atsaucīgi uzņēmēji, kuri gatavi ziedot savu laiku, tehniku un materiālu iestādes vajadzībām.

Iestāde pateicas visiem labo darbu darītājiem un vēl labu veselību un veiksmi biznesā!

 

Palsmanes pagasta pirmsskolas izglītības iestādes vadītāja

Birute Mežale