2024. gada 25. febr.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Palīdz ienākt Ziemassvētku noskaņai pansionātā

Smiltenes vidusskolas skolēni kopā ar skolotājām Ilvu Dūmiņu un Ingu Deigeli palīdzēja ienākt Ziemassvētku noskaņai SIA “Sarkanā Krusta Smiltenes slimnīca” Ilgstošās sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas nodaļā jeb pansionātā.

Skolēni gatavoja svētku rotājumus un palīdzēja senioriem izgreznot Ziemassvētku eglīti. Pēc tam visi vienojās kopīgā Ziemassvētku dziesmā. Sirmgalvji bija no sirds pateicīgi par izrotāto eglīti, bet vislielāko prieku sagādāja apziņa, ka jaunieši par viņiem domā un ir gatavi ziedot savu laiku, lai atnāktu ciemos un iepriecinātu… Mājās gaiši un laimīgi atgriezās arī skolēni, jo kā teicis slavenais Roterdamas Erasms: “Dāvājot gaismu, tumsa izklīst pati no sevis”…