2024. gada 24. febr.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Paldies skolēniem un skolotājiem par piedalīšanos pilsētas sakopšanā!

Svarīgākais jau nav kāds konkrēts datums, bet attieksme un vēlme rūpēties par vietu, kurā dzīvojam, mācāmies un kuru ar lepnumu rādām pilsētas ciemiņiem. Smiltenes vidusskolas skolēni visu šo nedēļu čakli strādāja dažādās pilsētas vietās, lai pilsēta ziedošo maiju sagaidītu skaista, saposta un samīļota.

Smiltenes vidusskola lepojas ar savām ekoskolas tradīcijām, cieņpilno attieksmi pret dabu un vidi, kurā dzīvojam. Paldies skolēniem un viņu skolotājiem par ieguldīto darbu! Paldies skolotājai Solvitai Possei, kura mazu fragmentiņu no paveiktā iemūžināja fotogrāfijās! Darbs uzrunā vairāk par vārdiem. Ticam, ka bērnu paveiktais sasildīs ikvienu, kurš pamanīs no pērnajām lapām atbrīvotos zālienus, tīros Abula krastus un daudzas, jo daudzas citas vietas, kur šonedēļ strādāja mūsu skolēni.