2023. gada 24. marts
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Padziļinātā bioloģijas stunda a/s “Smiltenes piens”

Smiltenes vidusskolas 12. klašu skolēni, kas padziļināti izvēlējušies mācīties bioloģiju, viesojās uzņēmumā a/s “Smiltenes piens”, kur guva bagātu priekšstatu par to, cik daudzveidīgi bioloģijas zināšanas var izmantot, strādājot piena pārstrādes jomā. Jaunieši nostiprināja zināšanas par mikroorganismiem, baktēriju pozitīvo un negatīvo nozīmi dabā un cilvēka dzīvē.

Interesanta bija iepazīšanās ar vairākām jaunajām iekārtām un produktu degustācija. Daudziem tā bija pirmā reize, kad viņi nogaršoja bezlaktozes pienu un kefīru, kā arī Smiltenes meistaru lepnumu – “Latvijas” sieru.

Paldies a/s “Smiltenes piens” valdes priekšsēdētājai Ilzei Bogdanovai, laboratorijas vadītājai Kristiānai Šabanovai un kvalitātes vadītājai Agitai Opmanei par laipno uzņemšanu un skolēniem sniegto iespēju paplašināt redzesloku!