2023. gada 29. sept.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Olimpiskā nedēļa Smiltenes vidusskolā

22.aprīlī ar Vislatvijas rīta vingrošanu noslēdzās Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) organizētais Olimpiskais mēnesis. Tā ietvaros dažādas fiziskās aktivitātes notika arī visās Smiltenes vidusskolas klašu grupās.

Vecāko klašu skolēni tikās ar BMX treneri Renāru Augu, populāro BMX braucēju un bobslejistu Helviju Babri, kā arī Smiltenes novada Sporta pārvaldes vadītāju Matīsu Mežuli.

Helvijs Babris, kurš piedalījās Tokijas olimpiskajās spēlēs, izcīnot 29. vietu, ar jauniešiem dalījās olimpisko spēļu pieredzē, kā arī pastāstīja, kā ir būt elites klases sportistam. 2021. gada sezonas sākumā viņš izcīnīja trešo vietu Pasaules kausa BMX superkrosa trešajā posmā.

Jaunieši, tiekoties ar sporta entuziastiem, uzzināja gan par pirmajiem soļiem ceļā uz augstiem mērķiem, gan iepazinās ar Renāru Augu, Helviju Babri un Matīsu Mežuli kā enerģiskām un iedvesmojošām personībām, kura sasniegtais rosina nekad neapstāties pie pirmajām virsotnēm.

Skolēniem pēc garās un grūtās ziemas ir tik svarīgi atkal kopā priecāties, izkustēties, gūt pozitīvus iespaidus! 21. aprīlī Smiltenes vidusskolā pēc divu gadu pārtraukuma notika Aerobikas festivāls.

Jaunāko klašu bērni Olimpiskajā nedēļā  meklēja un atrada pavasari, kā arī piedalījās Vislatvijas rīta vingrošanā, par ieguldīto enerģiju un sportisko garu saņemot Latvijas Olimpiskās komitejas prezidenta Žorža Tikmera parakstītus sertifikātus.

 Teksts: Baiba Vah

Foto: no skolas arhīva