2024. gada 24. febr.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

“Olimpiskā diena 2018” Smiltenes vidusskolā

Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) organizētā “Olimpiskā diena 2018” 650 norises vietās visā Latvijā kopā pulcēja jaunu pasākuma dalībnieku rekordskaitu – vairāk kā 145 000 dalībniekus no 95 Latvijas novadiem un pilsētām.
Arī Smiltenes vidusskolas 1.- 4.klašu skolēni piedalījās “Olimpiskās dienas 2018” pasākumos, kas sākās ar Olimpisko rīta vingrošanu, kuras mērķis ir dalībniekus pamodināt un sagatavot turpmākās dienas aktivitātēm, kā arī atgādināt par pareizi veiktu rīta vingrošanu kā ļoti svarīgu ikdienas sastāvdaļu.
Ar “Olimpisko dienu 2018” arī šogad sākas “Eiropas Sporta nedēļas” pasākumu programma. “Eiropas Sporta nedēļa” norisināsies no 22.-29.septembrim un tās mērķis būs veicināt fiziskās aktivitātes visā Eiropā un tajā iesaistīties tiks aicināts ikviens Latvijas iedzīvotājs.