2023. gada 8. dec.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Ojāra Vācieša Gaujienas pamatskolas pašpārvalde projekta “Kontakts” mācībās

Skolēnu brīvdienu nedēļā Ojāra Vācieša Gaujienas pamatskolas pašpārvalde ne vien baudīja brīvdienas, bet arī satikās skolā, lai piedalītos Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras projekta “Kontakts” mācībās. Kopīgi mācījāmies sadarboties, saliedēties komandā, cienīt vienam otru, respektēt otra viedokli un ieguvām daudz ideju turpmākam pašpārvaldes darbam.

Visi kopā, grupās, pāros, veicām dažādas aktivitātes, mēģinājām veidot pat savas “pilsētas”, tās prezentējām, veicām pašvērtējumu. Iepazinām viens otru vēl vairāk un pildījām pat uzdevumus sazinoties bez vārdiem, meklējām risinājumus dažādām situācijām!

Paldies skolēnu pašpārvaldei par saturīgi mācībās pavadīto dienu!

Informāciju sagatavoja:
Pašpārvaldes prezidente M.Ziemiņa un skolotāja D.Pakalne