2023. gada 8. dec.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

O.Vācieša Gaujienas pamatskolas aktivitātes projekta “Kontakts” ietvaros

3.novembrī, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras projekta “Kontakts” mācību ietvaros, O.Vācieša Gaujienas pamatskolas 1.-3.klases skolēni kopā ar Gaujienas pamatskolas bērniem piedalījās dažādās aktivitātēs: sadarbojās, strādāja komandās, iepazina viens otru un bija gandarīti par rezultātu. Notika latvju zīmju veidošana, burciņu apgleznošana, dzejoļu ilustrācijas, valsts svētku dekoru un saulīšu veidošana.

Noslēgumā satikāmies mūzikas klasē, priecājāmies par kopā būšanu, mielojoties ar z/s “Mietaine” sarūpēto mielastu.

Paldies skolotājām Aijai, Ingai, Vizbulītei, Lindai, Dainai, Solvitai, Maijai un Rūtai par aktivitāšu novadīšanu un piedalīšanos projektā!

Vairāk foto šeit.

Informāciju sagatavoja:
Dagnija Pakalne
Projekta koordinatore