2023. gada 10. dec.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Novembris, svētku mēnesis.

Palsmanes pirmsskolas izglītības iestādē svētki nebeidz rimties!

Novembra pirmajā nedēļā tika svinēta Mārtiņdiena, kas šogad bija īpaša ar to, ka vecāko grupu bērni, “Mārītes” un “Saulītes”, gatavoja mielastu, klāja galdus un gaidīja ciemiņus – ķekatniekus. Savukārt, mazie – “Eži” un “Bitītes”, maskojās un ar lielu troksni devās ciemos, lai ietu rotaļās, mielotos un jautri pavadītu laiku kopā ar lielajiem draugiem.

Bet šonedēļ, 15.novembrī, visa iestāde atzīmēja Latvijas simtgadi. Katra grupiņa bija sagatavojusi mazu dāvanu par godu “jubilārei”, kādu dziesmu, deju un dzejoli. Pasākums izvērsās ļoti sirsnīgs un mīļš, jo koncertu skatīties bija atnākušas PII bijušās skolotājas Ārija B., Rasma V. un auklīte Marijana M.

Palsmanes PII skolotāja Aira Antēna.