2024. gada 25. febr.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Novembris mūsmājās!

Līdztekus mācību darbam un  ikdienas gaitai, šis mēnesis iestādē  iezīmējās ļoti bagāts ar dažādiem notikumiem un svētkiem, vienu vārdu sakot- Latvijas mēnesis. Ar jautru ķekatu gājienu, iestādes laukumā, atzīmējām Mārtiņdienu. Skandējot latviešu tautasdziesmas, ejot rotaļās un dziedot, bērni kopīgi šo dienu iekrāsoja priecīgu! Kā īpašs pārsteigums bija Mārtiņdienas gaiļu gleznu apdāvināšanās, kur katra grupa radošās tehnikās izgatavoja gleznu un to uzdāvināja saviem draugiem citā grupā. Lāčplēša  dienas novakarē dedzām svecītes Palsmanes pagasta piemiņas vietās. Par godu Latvijas dzimšanas dienai, tika iepazīta tuvāka un tālāka apkārtne, lasītas teikas par Palsmani, veidotas izstādes grupiņās ar Latvijai raksturīgām lietām. Svinīgi tērpušies ,14.novembra rītā, iestādes bērni un darbinieki pulcējās uz Latvijas dzimšanas dienas svinīgo  pasākumu iestādes zālē, kuras noformējumā “Saulītes” grupa bija sarūpējusi izstādi ar Latvijas rakstu zīmēm rotātas segas, zeķes un cimdus. Prieks un lepnums, ka visi pasākuma dalībnieki prata nodziedāt Latvijas valsts himnu .Pasākuma noslēgumā visi kopā kavējamies atmiņās par spilgtākajiem notikumiem mūsu iestādē , kopīgi noskatoties video! Paldies “Saulītes” grupas skolotājām par šo mirkļu atspoguļošanu. Svētki turpinājās katrai grupiņai savās telpās, kur tika klāts svētku galds, rotāta torte un baudīti citi Latvijas labumi. Mājās visi devās ar smaidīgu balonu, kas apliecināja, ka esam laimīgi dzīvot savā Latvijā un tikties savā iestādē.

Iestādes grupas piedalījās veikala “Rotaļnīca”   izsludinātajā konkursā pirmsskolām -“Sveicam Latviju svētkos”, zīmējot Latvijai apsveikumus dzimšanas dienā! ‘’Bitītes” grupiņa ieguva balvu -jaunas spēles, par aktivitāti darbiņus iesūtot un balsojot.

Sadarbībā ar biedrību “Latvijas Sarkanais Krusts”, iestādes darbinieki paaugstināja profesionālo kompetenci mācībās par pirmo psiholoģisko palīdzību. Paldies kursa lektorei Natālijai Juščenko par interesantajām un neformālā atmosfērā iegūtajām  zināšanām ,un  izrādās ,ka mums katram ir savi iekšējie resursi un tikai jāzina kā tos   pielietot sarežģītās situācijās!

Lai katram izdodas iepazīt sevi un pieņemt līdzcilvēkus, lai kopā balts un sirds silts  svētku gaidīšanas laiks!

Pirmsskolas skolotāja Laura Līdaciņa