2023. gada 30. janv.
A- A A+
lv Latviešu
Viegli lasīt

Notikumu kaleidoskops Ojāra Vācieša Gaujienas pamatskolā

Aprīlī mūsu devītklasnieki devās uz ATVĒRTO DURVJU DIENĀM Smiltenes vidusskolā un Smiltenes tehnikumā. Skolēni iepazina skolu, piedalījās darbnīcās, iesaistījās ķīmijas eksperimentos, direktore I.Vergina iepazīstināja devītos ar vidusskolas izglītības piedāvājumiem. Priecājamies, ka mūsu novadā ir šāda iespēja, ka pēc pamatskolas varam turpināt mācības netālu no mājām. /Sk.D.Pakalne/

Vēl aprīlī mūsu skolā norisinājās SPORTA DIENA, aktīvi piedaloties itin visiem! Sporta pēcpusdienu iesākam ar skolotājas Dagnijas uzmundrinājuma vārdiem un tad jau katra klase varēja doties uz savu aktivitāti! Kopumā klases apmeklēja 8 stacijas – “Konusa pārnešana”, “Rokas bumbas metieni”, “Puzles salikšana”, “Tinējs”, “Purvs”, “Maisu lēciens”, “Bumbas līdzsvars” un “Tālais lēciens”! /Sk. Evija Leoska/

26.aprīlī mūsu skolas skolēni un skolotāji, atbalstot LIELO TALKU, piedalījās Gaujienas pagasta vides sakopšanā. 8.kl.sakopa peoniju dobes skolas dārzā aiz pils, visi pārējie vāca atkritumus pagasta ceļmalās līdz pat Zvārtavas pilij un peldvietai pie ezera, līdz Skoliņām, Mežciemam, ceļā uz Berlīni un vēl, un vēl… Esam gandarīti par paveikto! Sakopsim arī ikdienā apkārtni sev blakus, nemēslosim dabā! /Sk.D.Pakalne/

Pēc divu gadu ilga klusēšanas laika, Ojāra Vācieša Gaujienas pamatskolā notika visiem gaidītā – POPIELA 2022. Uz nelielās skatuves kāpa dažāda mēroga mūzikas zvaigznes – gan pašmāju, gan ārzemju solisti un grupas. Un tā – mūzikas skaņās – pusotra stunda aizskrēja nemanot. Kamēr žūrija devās apspriesties , tikmēr klausītāji – līdzjutēji, varēja nobalsot par savu favorītu, izmantojot QR kodu. Vētrainus aplausus izpelnījās GRAND PRIX ieguvēji:- dziesma “Tā es tevi mīlēšu” (8.klases sniegumā)! Bet skatītāju simpātijas izpelnījās – 9.klases puiši. Ikviens, kas uzstājās saņēma gan diplomu – atzinību, gan mazu saldumu. Paldies Popielas vadītājai – Karīnai Zirdziņai un ovācijas – par visa saorganizēšanu un veiksmīgo norisi – skolotājai Dagnijai! /Žūrijas pārstāvis A.Puļļa/

Jau 7.reizi aizvadīts LATVIJAS SKOLU ORIENTĒŠANĀS KAUSS 2022, arī ar mūsu 5 orientieristu dalību. Sacensības tiek rīkotas ar mērķi veicināt orientēšanās sporta attīstību Latvijas vispārizglītojošās mācību iestādēs un iesaistīt jaunatni orientēšanās sporta apguvē. Labāko  rezultātu uzrādīja Marta Kalniņa, kvalifikācijas skrējienā ieņemot 3.vietu, pusfinālā 5.vietu un finālā arī 5.vietu. Dalībniekiem visas dienas garumā bija iespējams arī piedalīties dažādās sacensību atbalstītāju aktivitātēs, iepazīstot armijas ikdienu, piedaloties šķirošanas spēlē, viktorīnā un šķēršļu trasē, kā arī baudot gardus ēdienus un iejūtoties virtuālajā realitātē. /Gaujienas sporta organizators Raivis Kalniņš/

2.maijā pie mums viesojās biedrība “Cita Rīga”. PROGRAMMAS “LATVIJAS SKOLAS SOMA” pasākuma ietvaros 1.-3.klašu skolēni piedalījās spēlē – Mūsu Latvijas noslēpumi. Tā ir lielformāta spēle, kurā skolēni iepazina Latvijas vēsturi, ģeogrāfiju un kultūru. Bērni kartē meklēja dažādas Latvijas vietas. Daudzveidīgās aktivitātēs uzzināja interesantus faktus par Latviju. Diena pagāja nemanot! /Sk. A.Palmbaha/

Kad gaisā jūtamas pavasara vēsmas, kad zied pirmās pavasara puķes, kad gājputni atgriezušies ligzdās, mums visiem kopā bija iespēja iepriecināt ikvienu, kas bija atnācis uz MĀMIŅDIENAS KONCERTU! Visi kopā: Ojāra Vācieša Gaujienas pamatskolas 1.-3.kl.koris, 5.-9.kl.koris, Gaujienas mūzikas un mākslas skolas audzēkņi, tautas nama deju kolektīvi – “Mazais Kastanītis,” “Vidējais Kastanītis,” un “Lielais Kastanītis” un mazie “Cālīši.” Gaišus un mīļus svētkus visām māmiņām un vecmāmiņām! /Sk.D.Pakalne/

Informāciju apkopoja G.Ķelpa